Eventy2018-11-30T14:34:50+00:00

Catering

Catering, ktorý vám ponúkame, nie je len jedlo. Je to umenie prenesené do obrazu, z jedla pre vás vytvoríme umelecké dielo. Jedlá je možné na mieru prispôsobiť odvahe a fantázii zákazníka preto si nekladieme žiadne hranice a vaša odvaha nás teší. Ponúkame vám kompletný catering aj s hostesingom.

Zavolajte nám alebo vyplňte kontaktný formulár a pripravíme Vám ponuku na mieru.

Kontakt

Mandala Catering

Mandala je harmonické spojenie kruhu a štvorca, kde kruh je symbolom vonkajších síl a nekonečna, pričom štvorec predstavuje vnútorné sily. Oba obrazce spája centrálny bod, ktorý je zároveň počiatkom i koncom celého systému.

Menu Mandala Events
Kontakt

Škola sushi

Občasné podujatie, organizované priamo v Tatami Sushi Nitra

Počúvni volanie z východu a staň sa aj ty sushi majstrom. Obed, prednáška, kurz prípravy sushi a vlastnoručná príprava setu pre svojich blízkych – to všetko zažiješ za jedno odpoludnie. Sledujte zoznam podujatí a prihláste sa, kým sú voľné miesta – počet účastníkov je vždy limitovaný.

Zoznam všetkých podujatí
EVENTY

Najbližšie eventy v Tatami

Radi Vás privítame na marcovej edícii tradičnej udalosti. Cena za účasť na sushi škole je 75 EUR na osobu. V cene je zahrnutý obed, prednáška, kurz prípravy sushi, set pre svojich blízkych a diplom 🙂 Počet účastníkov je limitovaný.

Fermentované prísady posúvajú našu kuchyňu na ďalší level. Od týždňových fermentácií po projekty trvajúce 90 dní. Prídite ochutnať výsledky našich experimentov aplikovaných do jedál ázijskej kuchyne. Doprajte svojim chuťovým bunkám orgazmus a nezabudnuteľné chuťové explózie. 

Zoznam všetkých podujatí